درباره وبلون

وب سایت آموزشی وبلون فعالیت حرفه ای خود را با آغاز سال 2022 میلادی شروع کرده است. این وب سایت با ارائه آموزش های کاربردی و حرفه ای در زمینه طراحی سایت، سئو، فتوشاپ و کسب و کار آنلاین سعی در ارتقای دانش فنی کاربران خود دارد.

کلیه آموزش هایی که در وب سایت وبلون منتشر می شوند دارای حق کپی رایت بوده و هرگونه کپی برداری و انتشار غیرقانونی مقالات، فیلم ها و دوره های آموزشی که در این وب سایت منتشر می شود شرعاً حرام بوده و مورد پیگرد قضایی قرار می گیرد.

استفاده از محصولات و دوره های آموزشی وبلون فقط برای افرادی مجاز می باشد که این دوره ها را از وب سایت وبلون خریداری کرده باشند. در غیر اینصورت استفاده از محصولات و دوره های آموزشی وبلون برای سایر افراد که از کپی دوره ها استفاده می کنند هرگز مورد رضایت اینجانب نبوده و حرام شرعی می باشد.

لذا افرادی که از کپی محصولات و دوره های آموزشی وبلون استفاده کرده اند، خواهشمندیم لطفا برای پرداخت هزینه دوره هایی که مشاهده نموده اند با تلفن 02144370427 تماس بگیرند. و یا مبلغ دوره را از طریق وب سایت بصورت آنلاین پرداخت نمایند.

کلیه دوره های آموزشی طراحی سایت، سئو، فتوشاپ و کسب و کار آنلاین وبلون دارای خدمات پشتیبانی بوده و کاربرانی که این دوره ها را بصورت قانونی خریداری کرده باشند می توانند از این خدمات بصورت رایگان استفاده نمایند.

کاربر گرامی، برای تهیه و ضبط هر دقیقه از دوره های آموزشی ساعت ها زمان و هزینه صرف شده است. بنابراین خواهشمندم که در هر صورت از کپی و یا در اختیار قرار دادن هر کدام از محصولات سایت وبلون به سایر افراد به هر نحو و عنوان جداً خودداری نمایید.